Verslo rizikos forumas 2018

2018 m. lapkričio 27 d. įvyko 7-asis Coface verslo rizikos renginys - Verslo iššūkiai, ar paversime juos galimybėmis? Pranešimų metu buvo dalinamasi naujausia analitine informacija ir įžvalgomis apie šių dienų makroekonominę situaciją, verslo rizikas pasaulyje bei Baltijos šalyse, tai pat aptarti kiti eksportuojančiam verslui aktualiausi klausimai duomenų apsaugos ir strateginio valdymo srityse.

Pirmą kartą Lietuvoje apdovanotos geriausiai savo verslo rizikas valdančios įmonės. Nugalėtojomis tapo įmonės, kurių veiklos rezultatai per pastaruosius tris metus nuosekliai gerėjo ir įmonės pavyzdingai valdė savo verslo rizikas bei didino mokumo patikimumą partnerių atžvilgiu. Lemiančiais kriterijais tapo tokie įmonių rodikliai, kaip mokumas, vidinis „Coface“ suteiktas reitingas, taip pat „Coface“ prisiimta rizika šių įmonių atžvilgiu.

Nugalėtojais tapo alternatyvus fiksuoto ir mobiliojo ryšio operatorius UAB „Mediafon Carrier Services“, didžiausia Šiaurės Europos biorafinuotų kviečių gamintoja AB „Roquette Amilina“, taip pat naftos produktų bendrovė AB „Orlen Lietuva“. Pastaroji jau ne pirmus metus pirmauja „Coface“ kasmet skelbiamuose Vidurio ir Rytų Europos TOP-500 didžiausių įmonių  reitinguose.  

Į finalinį penketuką pateko ir tik per plauką nuo nugalėtojų atsiliko baldų gamintoja AB „Baltic Furniture Components“ bei AB „Pack Klaipėda“. 

Atranka buvo vykdoma iš daugiau nei 5000 Lietuvos bendrovių, kurių veiklos rodiklius „Coface“ analizuoja nuolat.

  FORUMO MEDŽIAGA: